Profile

nazanin taslimi

My Contact Details

tayarnezhad
tehran
Google Map Icon

nazanin taslimi


Bio

پارک آبی آدالند

پارک آبی آدالند یکی از معروف ترین و البته مجهز ترین پارک های آبی در کشور ترکیه است که با امکانات متنوع مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است  . آدالند ، بیش از بیست و پنج هکتار وسعت دارد و دارای سرسره های آبی و استخرهای متعددی است  . که تمامی بازی ها مطابق استانداردهای بین المللی ساخته شده اند و در کنار آن میتوانید بر روی تخت ها و صندلی های فراهم شده ، ساعت ها لم داده و از آفتاب درخشان لذت ببرید . این مجموعه تفریحی در تور ازمیر ، برای هر سن و سلیقه ای بازی مهیجی در نظر گرفته و روزی سراسر شاد را برای اعضای خانواده رقم خواهد زد .  

پارک آبی آکوا فانتزی

به گزارش سفر باتو ، پارک آبی آکوا فانتزی در نزدیکی ساحل افسس قرار دارد و با امکانات متنوع و منحصر بفرد به شهرت فراوانی رسیده و تا جائیکه به دلیل اصلی انتخاب این شهر برای گذران تعطیلات ، شمار زیادی از گردشگران شده است .

از طرفی در تور روسیه نیز می توانید از دیدنیهای فراوانی لذت ببرید.

هزینه ورودی به این مجموعه حدودا بیست یورو ست و در تمام ماههای گرم سال قابل استفاده است  . این مجموعه دارای بازی های مختلف و متنوعی است و گذشته از استخرها و سرسره های بسیار ،  دارای سرزمین عجایب ، استخر موج سواری و آبشار نیز هست . همچنین ر این پارک دارای امکانات و زمین های ورزشی مختلف همچون زمین والیبال ساحلی ، واترپلو و ... است .

در این پارک تعداد زیادی استخر آب با کم عمق برای کودکان طراحی شده و همچنین دارای محوطه بازی اختصاصی برای کودکان است .